The revenue for selling [math] units of a product is [math]. The cost of producing [math] units is [math]. In order to obtain a profit, the revenue must be greater than the cost, so we want to know, for what values of [math] will this product return a profit.

To obtain a profit, the number of units must be greater than .

Your overall score for this problem is